KONST / Litografier / Färglitografi 14156060
nr 1415 6060
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Boulespelare, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Bildmått: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x44
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:13:32
300 kr
350 kr
400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg